Dejte pacientům volbu

Doktor do kapsy umožňuje svým uživatelům spojit se s lékařem okamžitě on-line a to prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu nebo PC. Komunikace mezi uživatelem a lékařem probíhá přes zabezpečený on-line komunikátor ve formě video rozhovoru nebo on-line chatu.

Konzultace s Vámi je hrazena přímo Vám během konzultace.

Stačí Vám jen mobilní telefon. Žádný software není nutný.

FIRST VISIT ONLINE - eliminujte 4 návštěvy ordinace z 10. Zvyšte svůj příjem za něco co už i nyní je pro Vás pracovním standardem, pouze bez ohodnocení.

Váš nový příjem

Konzultace hrazená pacientem přímo Vám, během konzultace. Uživatel si lékaře vybere přímo v aplikaci z on-line databáze lékařů, dle jejich odborné specializace, zobrazených cen, popř. dalších výběrových kritérií.

Vše svobodná volba

Je jen a jen na Vás zda a kdy budete ochotni přijmout hovor s pacientem, který má zajem s Vámi konzultovat jeho zdravotní problém.
- sami si určujete kdykoli cena za konzultaci
- sami si určujete kdy jste ochotni přijímat hovory (lze měnit kdykoli)
- apliakce je zcela zdrama

Omezení byrokracie

Po ukončení konzultace je pro Vás připraven soubor , který v případě potřeby lze požít pro potřeby plateb od Vaší pojišťovny = úspora času
Historie, zpětná komunikace s pacienty, domácí monitoring a jíné. .

Vše co potřebujete na dosah ruky

Platforma Doktor do Kapsy je vaším osobní přímím spojení s pacienty a uživateli platformy 24/7 . Svobodně, bez třetích subjektu.
Zabezpečená dle posledních standardů jak v ČR tak i EU, GDPR friendly.

Můžete se kdykoli podílet na vývoji!

Spolupráce a integrace s kliniky a zdravotnickými zařízeními je součástí aplikace.

Konzultace je hrazena pacienty (uživateli aplikace), kteří sice mají zdravotní pojištění, ale je jejich svobodná volba zda se rozhodnou navštívit ordinace lékaře nebo využijí možnost problém řešit okamžitě v dané minutě. Cesta k lékaři není zdarma a časově + 4h zátěž. (cca 800 Kč a více). Takže v konečném důsledku pacient i ušetří.

Uvolněte místo v ordinaci pacientům s opravdovým zdravotním problémem. Až 4 návštěvy lékaře z 10 lze řešit distančně.

Jak to funguje?

Doktor do kapsy je založený na FIRST VISIT ONLINE. Uživatel volí online konzultaci jako první možnost kontaktu s lékařem.

UŽIVATEL řešení:   FIRSTVISIT ONLINE

Pomáháme uživatelům snížit riziko nákazy a šetříme jejich čas a peníze.

 1. INFEKCE - Eliminace možného rizika nákazy od ostatních pacientů v čekárnách ordinací
 2. ČAS - uživatel efektivněji využívá svůj čas při kontaktu s lékařem (= uživatel naší apps)
 3. Přehledné sledování zdravotního profilu
 1. RYCHLOST - uživatel má informace o svém zdravotním problému ihned k dispozici  – minimalizace stresu a zmatečného jednání (příklad u maminek) a self-medication a nekonečné googlení
 2. ÚSPORA FINANCÍ - uživatel ušetří čas přesunem k lékaři a dobou strávenou v čekárně – průměr 3h a více = obrovská úspora financí pacienta (dobu kdy mohl být v práci, částkou za nákladů na dopravu a parkování, potenciálním neonemocněním od druhých osob v ordinaci = od 250 Kč až v průměru 800 Kč a více jsou nákaldy na cestu k lékaři, nepočítáme, že celý den je rozhozen jak pracovně tak i v osobní rovině)
 3. ZDRAVOTNICTVÍ - Společenský postoj a vnímání zdravotnictví se může zlepšit už jen i tím, když uživatel půjde osobně k lékaři a tam bude poloprázdná čekárna
 1. PREVENCE - uživatel získá kontrolu na svým zdravím – např. Doktor do kapsy app hlídá očkování, aplikaci prášků nebo injekcí, upozornění napočet prášků, upozornění na další návštěvu lékaře, objednání k lékaři apod.
 2. DOMÁCÍ MONITORING - HealHello app bude umět hlídat stav pacienta doma, přes hardwarové přístroje, až po ruční zadání dat pacienta do systému app, kdy uložená data systém umí vyhodnotit a informovat daného lékaře. Virtuální prohlídka on-line ... viz. krevní tlak, diabetes, bezdrátový monitorovací systém zdraví nebo monitorovací systém pacienta.
 3. KOMFORT/ KVALITA LÉČBY -zvýší se komfort a kvalita péče lékaře (snížením počtu návštěv lékaře) ze stávajících 11 za rok na osobu na 7 návštěv na osobu za rok.
 1. DOSTUPNOST lékaře - Doktor do kapsy app může být řešením do budoucna nahradit chybějící lékaře na venkově, a když ne úplně, tak minimálně online distanční první kontakt může být určitě řešením pro spousty lidí vzdálených od svého lékaře
 2. LÉKAŘ SPECIALISTA - přímí kontakt na konzultaci se specialistou a možnost se objednat
 3. KOMFORT / KVALITA LÉČBY -zvýší se komfort a kvalita péče lékaře (snížením počtu návštěv lékaře) ze stávajících 11 za rok na osobu na 7 návštěv na osobu za rok.

LÉKAŘ - řešení

Zvyšujeme efektivitu práce lékaře, snižujeme počty pacientů v čekárnách.

Doktor do kapsy app primárně řeší situaci lékařů hned v několika situacích, finanční podhodnocení, kdy dochází k odchodu lékařů do zahraničí a tím pádem i k zhoršení kvality léčby, vzhledem přetěžování lékařů. App Doktor do kapsy nijak nezhorší kvalitu léčby, naopak odlehčením návštěv v ordinacích, bude mít lékař více času na pacienta, který potřebuje akutní pomoc a zároveň lékař ani zdravotnické zařízení nepřijde o své finance.

 1. PREVENCE - Rychlejší a levnější prevence a edukace pacientů
 2. DUPLICITA - Snížení duplicity úkonů a snížení počtu pacientů v čekárnách
 3. FINANCE – další zdroj příjmů, který může i zdvojnásobit stávající příjmy!!!
 1. PRACOVNÍ NÁSTROJ - lékaři mají přímou platbu od uživatelů !!! Žádná třetí strana, která by zadržovala platby, Doktor do kapsy app je vlastní pracovní nástroj lékařů, pro pacienty samoplatce. Lékař si sám stanovuje výší odměny za konzultaci s uživatelem.
 2. NEZÁVISLOST - nezávislí příjem, svoboda, nezávislost na platbách od pojišťoven, od nás platba okamžitě na účtu již před začátkem konzultace.
 3. ZDRAVOTNICTVÍ - Společenský postoj a vnímání zdravotnictví se může zlepšit už jen i tím, když uživatel půjde osobně k lékaři a nebude čelit přeplněné čekárně
 1. ZKVALITNĚNÍ ZDRAVOTNÍCH ÚKONŮ - řešení nedostatku lékařů = odlehčení stresu s počtem návštěv v ordinaci = zkvalitnění zdravotní péče
 2. ZKVALITNĚNÍ ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB - ušetření a efektivnější využívání pracovního času – získá více času na pacienty nebo pro svůj osobní život, to se odrazí i ve vyšší kvalitě poskytovaných služeb
 3. PROFESIONALITA - bez přeplněné čekárny –eliminace stresu = promítne se rovněž ve vnímání pacientů – jako profesionálnější přístup
+420 725 196 075
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

EXCELLENT !

Venture out The World Of Technology

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form.